Rozpinana bluza  "FIGHT CLUB Streetwear"

Można już zamawiać nową bluzę w ofercie FANSHOP-u. Tym razem jest to połączenie dwóch nowych wzorów z serii FIGHT CLUB. Granatowa z szarymi wstawkami bluza, rozpinana bez kaptura. Szczegóły <<KLIKNIJ TUTAJ>>

Nowe wzory z serii "FIGHT CLUB"

Od dnia dzisiejszego tj. 26 maja w ofercie znajdują się dwa nowe wzory FIGHT CLUB - "Streetwear" i "Pięść".  Szczegóły w lewej części menu.
 
 

Czapki "rybaczki" z haftem FIGHT CLUB

Wszystkich zainteresowanych zachęcam do zakupu coraz bardziej popularnych w ostatnim czasie czapek-rybaczek (tzw. kapeluszy) z haftem FIGHT CLUB".  Szczegóły <<KLIKNIJ TUTAJ>>

"FIGHTING DIVISION"

Wszystkich zainteresowanych zachęcam do zakupu koszulek i bluz z aplikacją  "FIGHTING DIVISION". Nadruk znajduje się z przodu bluzy/koszulki. W sprzedaży czarne koszulki i czarne bluzy. Szczegóły w lewej części menu.
 
 

"EXTREME SPORTS"

Wszystkich zainteresowanych zachęcam do zakupu koszulek i bluz z aplikacją (a'la zdjęcie) chuligańską "EXTREME SPORTS". Nadruk znajduje się z przodu bluzy/koszulki. W sprzedaży białe koszulki i białe bluzy. Szczegóły w lewej części menu.

"FIGHT CLUB"

Wszystkich zainteresowanych zachęcam do zakupu koszulek i bluz z aplikacją "FIGHT CLUB". Nadruk znajduje się zarówno z przodu (mała aplikacja na piersi) jak i z tyłu (duża aplikacja). W sprzedaży białe koszulki i szare rozpinane bluzy z kapturem. Szczegóły w lewej części menu.