JAK ZAMAWIAĆ?

Odzież można zamawiać na różne sposoby:

- możesz wysłać przekaz pocztowy na odpowiednią kwotę na poniższy adres:
Marek Górczyński
skr.pocztowa 1861
42-215 Częstochowa 15
Na przekazie pocztowym trzeba koniecznie zaznaczyć rozmiar zamawianej odzieży. Po otrzymaniu przekazu zamawiającemu zostanie wysłany zamawiany towar. W miarę możliwości proszę o podanie numeru telefonu kontaktowego
- możesz wpłacić pieniądze na moje konto bankowe: 89 1140 2004 0000 3502 3260 7232 i w tytule przelewu  podać rodzaj i rozmiar zamawianej odzieży, swoje i imię i nazwisko oraz dokładny adres. KONIECZNIE PROSZĘ o informację telefoniczną lub e-mailową o dokonaniu wpłaty tym sposobem.
- możesz zadzwonić pod numer 0609 13 12 33 i telefonicznie podać rodzaj i rozmiar zamawianej odzieży, swoje i imię i nazwisko oraz dokładny adres. W takim przypadku towar zostanie wysłany za zaliczeniem pocztowym a płatność zostanie uregulowana przy odbiorze.
- możesz wysłać SMS-a na numer 0609 13 12 33 z rodzajem i rozmiarem odzieży, swoim imieniem i nazwiskiem oraz dokładnym adresem. W takim przypadku towar zostanie wysłany za zaliczeniem pocztowym a płatność zostanie uregulowana przy odbiorze.
- możesz wysłać e-mail na adres fanshop@plusnet.pl z rodzajem i rozmiarem odzieży, swoim imieniem i nazwiskiem oraz dokładnym adresem. W takim przypadku towar zostanie wysłany za zaliczeniem pocztowym a płatność zostanie uregulowana przy odbiorze.